Regjistro një profil të ri të Kishës

Kishat e Krishtit
  • Regjistrohu
Plotësoni formularin e mëposhtëm për të regjistruar kongregacionin tuaj. Regjistrimi kërkon një tarifë prej $ 29.00 në vit. Pasi regjistrimi juaj të jetë miratuar, mund të identifikoheni në llogarinë tuaj dhe të përditësoni profilin tuaj. Faleminderit!
Detajet e regjistrimit
Rregullat dhe Siguria

captcha

Marr Në kontakt

  • Ministritë e internetit
  • PO Box 2661
    Davenport, IA 52809
  • 563-484 8001-
  • Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Ju duhet të aktivizoni Java skriptet për të parë atë.