Listat
  • Regjistrohu

Listimet tona në listë janë të dizajnuara ekskluzivisht për kishat e Krishtit dhe jo për të tjerët. Ne nuk do t'i rendisim kishat që përdorin instrumente muzikore në shërbimet e tyre të adhurimit dhe nëse kisha juaj përdor një emër të ndryshëm, mos e listoni këtu.

Para se të renditni informacionin tuaj të kishës ose do të bëni përditësime, së pari do të duhet të regjistroheni për një "llogari hyrëse". Kjo do t'ju lejojë të keni akses për të futur informacionin e kongregacionit tuaj në drejtoritë tona sa herë që është e nevojshme. Kërkohet një tarifë vjetore shërbimi prej $ 29 (USD). Me marrjen e pagesës do të jeni në gjendje të futni të dhënat tuaja në "Drejtoritë Botërore të Kishave të Krishtit" dhe "Kishat e Krishtit Online Directory" (kisha me faqet e internetit) pa kosto shtesë gjatë gjithë vitit.

Ju mund të paguani "Llogaria hyrëse" e juaj me një kartë debiti ose kartë krediti. Ministritë e internetit përdorin një server të sigurt të pagesave përmes PayPal.com.


Pagesa juaj do të na ndihmojë të vazhdojmë këtë shërbim të çmuar për kishat e Krishtit nëpër botë.

Zoti ju bekoftë dhe ju falënderoj për përfshirjen e të dhënave të kongregacionit tuaj në "Drejtorinë Botërore të Kishave të Krishtit" dhe "Drejtorinë tonë të Kishës së Krishtit".

A ka kisha apo ministri juaj një faqe interneti?

Ne mund te te ndihmojme. Website Builder ynë në internet është i lehtë dhe i lirë për t'u përdorur me ndonjë nga planet tona të paguar të web hosting. Nëse është e nevojshme, ne mund të krijojmë një faqe interneti profesionale me kosto të ulët. Kliko këtu ose në logon e internetit për më shumë detaje.

Marr Në kontakt

  • Ministritë e internetit
  • PO Box 146
    Spearman, Texas 79081
  • 806-310-0577
  • Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Ju duhet të aktivizoni Java skriptet për të parë atë.