Orari zyrtar

Kishat e Krishtit
  • RegjistrohuOraret tona të punës janë të hënën përmes premten nga 9: 00 jam në 5: 00 pm Koha Qendrore (SHBA)


Ne i mirëpresim thirrjet telefonike gjatë kësaj kohe. Nëse na arrini pas orarit tonë të zakonshëm të punës, ju mund të lini një mesazh dhe një nga anëtarët tanë të stafit do t'ju kontaktojë sa më shpejt që të jetë e mundur. Ne kontrollojmë çdo ditë zërin tonë.

Ministritë e internetit
Telefoni: 319-576-7400

Marr Në kontakt

  • Ministritë e internetit
  • PO Box 2661
    Davenport, IA 52809
  • 563-484 8001-
  • Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Ju duhet të aktivizoni Java skriptet për të parë atë.