Profil CB

Kishat e Krishtit
  • Regjistrohu

Venezuela

Internet Ministries ka anëtarë të regjistruar 34

Kriteret e kërkimit

kongregacion
Contact Info
0244-3961768
-
0273-5463145
-
Ciudad Bolivar
Bolivar
2856176592
-
0285 6315085
-
Tucupita
Delta Amacuro
4266986264
-
(58)-(2)545-5768/5416787
-
0212-431-19 62-
-
02 / 5452613 dhe 02 / 5415768
-
415.56.52 - 0416 / 365.4641
-
58 - 51- 516671. 58- 51- 418586. 58 - 166509492.
-
(051) 619463; (016) 4504091
-
(051) 619463; (016) 4504091
-
Rio Claro
Lara
-
-
074-716550 CEL-014-7433931
-
074 716550-
-
074 716550-
-
0416-7558950 - 0414-7444578
-
Matur? N
Monagas
0291-8964586 / 0414 1849840-
0426-4936102
-
2943319661
-
2943319661
-
2943319661
-
2943319661
-
San Cristobal
Tachira
011-5876 560650-
-
Maracaibo
Zulia
0426-9660979
-

Marr Në kontakt

  • Ministritë e internetit
  • PO Box 2661
    Davenport, IA 52809
  • 563-484 8001-
  • Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Ju duhet të aktivizoni Java skriptet për të parë atë.