Profil CB

Kishat e Krishtit
  • Regjistrohu
userwowvXYa6DzcSdwwQ
OFFLINE

Fairfax Kisha e Krishtit

0
2610
Fairfax Kisha e Krishtit
3901 Rrugë Rugby
-
Fairfax
Virginia
22033
SHBA
(703) 631 2100-
Ellyn Sergio
ellyn@fxcc.org
850
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
7: 00 (Darka në 6: 00 pasdite)
Ne takohemi në grupe të vogla në shtëpi
9: 50
8: 30 dhe 11: 00
jo
-
jo
jo
jo
jo
jo
jo
jo
jo
jo
jo
jo
jo
-
Matt Bancroft
jo
jo
jo

Marr Në kontakt

  • Ministritë e internetit
  • PO Box 2661
    Davenport, IA 52809
  • 563-484 8001-
  • Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Ju duhet të aktivizoni Java skriptet për të parë atë.