Profil CB

Kishat e Krishtit
  • Regjistrohu
useriC92Q9g2b79HFA7H
OFFLINE

Iglesia de Cristo dhe M ideo rida; Centro

0
3328
Iglesia de Cristo dhe M ideo rida; Centro
Avenida 1 entre quan 10 y 11 casa numero 10-38
-
Merida
Merida
5112
Venezuela
0416-7558950 - 0414-7444578
-
Ministro: Carlos Puente
carlosep21@hotmail.com
55
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
7: 00
Asnjë tenim
9: 30
10: 00
jo
-
jo
jo
jo
jo
jo
jo
jo
jo
jo
jo
jo
jo
-
Jezus E. Prato
jo
jo
jo

Marr Në kontakt

  • Ministritë e internetit
  • PO Box 146
    Spearman, Texas 79081
  • 806-310-0577
  • Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Ju duhet të aktivizoni Java skriptet për të parë atë.