Profil CB
  • Regjistrohu
userxJpAj3TzJKBzoIJb
OFFLINE

Kisha e Krishtit në jug të kodrave

0
4784
Kisha e Krishtit në jug të kodrave
3666 RRUGOR RRUGOR RRUGOR
-
Abilenës
Texas
79605
SHBA
(325) 692 2670-
-
-
1600
-
-
-
7: 00
6: 00
10: 00
Shërbimi i hershëm: 8: 30 dhe shërbimi i vonshëm: 11: 00
jo
-
jo
jo
jo
jo
jo
jo
jo
jo
jo
jo
jo
jo
-
Stephen Corbett (Shkolla e Lartë) dhe Paul Wallace (Shkolla e Mesme)
jo
jo
jo

Marr Në kontakt

  • Ministritë e internetit
  • PO Box 146
    Spearman, Texas 79081
  • 806-310-0577
  • Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Ju duhet të aktivizoni Java skriptet për të parë atë.