CB harroi hyrjen
  • Regjistrohu

Keni humbur emrin e përdoruesit ose fjalëkalimin tuaj?

Nëse ju humbi emrin e përdoruesit, ju lutemi shkruani adresën tuaj e-mail, pastaj klikoni butonin Send Username, dhe emri juaj i përdoruesit do të dërgohet në adresën tuaj të postës elektronike.
Nëse ju harroi emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin tuaj, ju lutemi riktheni emrin e përdoruesit së pari, pastaj fjalëkalimin. Për të rimarrë emrin e përdoruesit, lutemi shkruani adresën tuaj të e-mailit, duke lënë bosh fushën e emrit të përdoruesit, pastaj klikoni butonin Send Username, dhe emri i përdoruesit do të dërgohet në adresën tuaj të postës elektronike. Prej aty mund të përdorni këtë formë të njëjtë për të rimarrë fjalëkalimin tuaj.
Nëse ju humbi fjalëkalimin tënd por e dini emrin tuaj të përdoruesit, ju lutemi shkruani emrin e përdoruesit dhe adresën tuaj të postës elektronike, shtypni butonin Dërgo butonin, dhe do të merrni menjëherë një fjalëkalim të ri. Përdorni këtë fjalëkalim të ri për të hyrë në këtë faqe interneti.

Marr Në kontakt

  • Ministritë e internetit
  • PO Box 146
    Spearman, Texas 79081
  • 806-310-0577
  • Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Ju duhet të aktivizoni Java skriptet për të parë atë.